Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

KOLOR ROKU 2020 - BLUE CLOUDS. POCZUJ SIĘ JAK W NIEBIE!

KOLOR ROKU 2020 - BLUE CLOUDS. POCZUJ SIĘ JAK W NIEBIE!

Co roku pojawiają się nowe propozycje kolorystyczne na kolejne sezony. Kolor może pomóc wyrazić swój styl, ale też wykreować przestrzeń na miarę naszych czasów. Kolory nie są więc wyłącznie dekoracją w domach i mieszkaniach, ale papierkiem lakmusowym nastrojów i oczekiwań społecznych. W zeszłym roku cała Polska pokochała ściany w kolorze głębokiej zieleni Avocado z palety farby Dekoral Home & Style. Była to niezwykła barwa emanująca spokojem i nadzieją, symbol jedności z otaczającym nas światem i środowiskiem naturalnym. Przełom 2019/2020 to ważna data, ponieważ wkraczamy w nową erę – lata 20-te XXI wieku. Projektanci i trendsetterzy zastanawiają się, jakie będzie to nowe dziesięciolecie. Czego zatem możemy się spodziewać u progu trzeciej dekady XXI wieku? Który kolor zastąpi wyrafinowaną w swej prostocie zieleń Avocado?


Kolor roku 2020

Kolory wnętrz 2020

Początek roku to nowe inspiracje i tradycyjnie już czas przewidywania przez najpopularniejszych producentów farb i lakierów, jakie barwy będą dominować w nadchodzącym roku. Pzedstawiamy zatem kolor roku 2020 marki Dekoral – odcień reprezentujący balans strefy intelektualnej i duchowej. Zgaszony błękit Blue Clouds to spokój, stabilność, miękkość, najbardziej niematerialny z kolorów z całego spektrum. Patrzymy w niebo, w siną dal albo na bezkres morza, by oddać się refleksji nad tym, dokąd zmierzamy. To właśnie tej barwie powierzamy nasze marzenia i głęboko schowane, nigdy niewypowiedziane słowa. Ten kolor ma w sobie spokój i łagodność – nie zawłaszcza naszej uwagi we wnętrzach i pozostawia przestrzeń dla skupienia i prostych przyjemności.Blue Clouds – poczuj się jak w niebie

Ten nieco refleksyjny, łagodny odcień niebieskiego o średniej jasności nadaje się idealnie do każdego stylu wnętrzarskiego, a przez swoją moc optycznego powiększania przestrzeni sprawdzi się nawet w przypadku bardzo małego mieszkania. Niektóre kolory towarzyszą nam tylko przez sezon, ale są też barwy uniwersalne, które pozostają z nami bez względu na nieustannie zmieniającą się modę. Blue Clouds to barwa, która z pewnością ma szansę zagościć wśród ulubionych kolorów Polaków na dłużej. Międzynarodowi trendsetterzy są bowiem zgodni co do jednego – w roku 2020 wciąż będą przeważać spokojne, zgaszone a zarazem wyszukane barwy. Pozostajemy także w sferze bliskiej środowisku naturalnemu – Blue Clouds to swoisty hołd złożony naturze i majestatycznemu niebu, które nieustannie zachwyca pięknymi odcieniami niebieskiego.
 

Kolory ścian 2020

 

Modne kolory ścian w 2020

Pomimo że głównym autorytetem w dziedzinie wybierania koloru na dany rok był zawsze Instytut Pantone, coraz więcej firm i producentów decyduje się na wskazanie własnego typu. Daje to rozkoszną swobodę i pozostawia przyjemne niedopowiedzenie – dowolność w wybieraniu kolorów wnętrz roku 2020 sprawia, że wnętrzarskie trendy są bardziej zróżnicowane i dają o wiele większe pole do popisu. Jaki kolor pasuje do niebieskiego odcienia Blue Clouds? Można go łączyć z dowolnymi barwami, niezależnie od tego czy uwielbiasz musztardowy odcień żółcienia, klasyczne szarości, czy preferujesz złote akcenty. Ten kolor jest naturalnym tłem w przyrodzie i może być idealnym tłem wnętrzarskim dla różnych aranżacji. Możesz go wykorzystać jako wiodący kolor we wszystkich pomieszczeniach – idealnie podkreśli wyposażenie wykonane z ciepłego drewna, harmonijnie komponuje się z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak kamień czy lśniące metale. To odcień nie tylko dla marzycieli, ale też osób ceniących klasyczną elegancję. Niebieski Blue Clouds to wśród modnych kolorów wnętrz 2020 doskonała propozycja, która gwarantuje nieskończone możliwości tworzenia unikalnych kompozycji.

Kolory sufitów 2020
 

Modne aranżacje 2020 z Dekoral

Blue Clouds dołączył do modnych kolorów roku 2020, wciąż jednym okiem zerkając w przeszłość. Dlaczego? Nadal pozostajemy bowiem w obszarze barw charakterystycznych dla środowiska naturalnego, co ma jeszcze większe znaczenie w obliczu zmian klimatu i coraz częstszych anomalii pogodowych. Wnętrzarskie kompozycje są zatem nieustannie związane z barwami, które w naturalnym wydaniu widzimy przede wszystkim poza naszymi czterema ścianami. Modne kolory w sezonie wiosna-lato i jesień-zima 2020 to zatem wariacje na temat spokojnych odcieni czerpanych prosto z natury. W połączeniu z miękkimi ciepłymi tkaninami i roślinami Blue Clouds otworzy przestrzeń i pozwoli wykreować przyjemną atmosferę, zapraszającą do różnych codziennych aktywności. Ze względu na swój kojący i spokojny charakter nadaje się idealnie do sypialni, salonu czy domowego biura. Jego subtelny urok można uzupełnić innymi mocniejszymi kolorami z palet Dekoral – stanie się wtedy uniwersalnym pomysłem na wnętrze z charakterem i pozwoli na stworzenie wymarzonej przestrzeni. Odmień swoje wnętrze z kolorem Blue Clouds i poczuj się jak w niebie!


Popularne kolory 2020
Modne aranżacje 2020