Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Trendowe duety, czyli granat i róż

Trendowe duety, czyli granat i róż

W ostatnich latach w jednym tylko sezonie pojawiają się trendy tak liczne i różnorodne, że mogą przyprawić o zawrót głowy. Dizajnerzy szczególnie upodobali sobie kilka połączeń kolorów, które podbijają polskie salony i serca klientów. Jednym z nich jest granat i róż. To para idealna – choć są różne jak ogień i woda i mogą się wydawać ekstrawaganckie.

Jeden mocny, ciemny i zdecydowany, drugi lekki, ciepły i radosny. Równoważąc się, wzajemnie podkreślają swoje walory. To zestawienie odnajdzie się doskonale zarówno w części dziennej mieszkania, zada szyku w kuchni i doda stylu łazience. W tym sezonie wszystkie pomieszczenia w domu są pełne barw, a kolory to aspekt łączący wszystkie wnętrzarskie style. Bez względu na to, czy wybierzesz styl klasyczny, boho czy nowoczesny – połączenia granatu i różu idealnie uzupełnią aranżację.

W palecie barw Dekoral znajdziesz zarówno piękne głębokie granaty – Niespokojny ocean, Classic jeans, Bezgwiezdna noc, jak i szeroką gamę różowych odcieni. Od pudrowych – lekkich jak Millenial pink czy Pastelowy róż, po brudne – jak Gorzka landrynka, albo wyraziste i z nutą egzotyki jak Lollypop. Wypróbuj to modne połączenie – to sprawdzony patent na stylowe i niebanalne wnętrze.

  brw2.jpg