Inspiracje

Dekoral od 25 lat towarzyszy Polakom w ich domach i pomaga kreować własny, niepowtarzalny styl. W Dekoralu dokładamy wszelkich starań, aby malowanie było proste i przyjemne. Jako jedna z wiodących marek farb na rynku polskim uważamy, że dobrej jakości farba powinna być dostępna dla każdego. Liczy się również paleta barw – marka Dekoral oferuje blisko 300 gotowych kolorów. Sprawdź co jest modne w tym sezonie i wybierz ulubione połączenia.  

Więcej inspiracji znajdziesz również w Katalogu Inspiracji 2024, Mini katalogu Dekoral ENERGIA BARW 2024 oraz Mini katalogu Dekoral VOICE OF COLOR 2024.
 

*Kolory prezentowane na ekranie zostały wygenerowane elektronicznie i mają jedynie charakter poglądowy. Wybierając kolor należy pamiętać, że na jego odbiór będzie miało wpływ wiele czynników. Zachęcamy więc do korzystania z testerów kolorów lub do sprawdzania rzeczywistych kolorów na wzornikach dostępnych w punktach sprzedaży.

Katalog inspiracji 2024

Katalog Inspiracji 2024

Pragniesz stworzyć modne wnętrze w stylistyce boho, japandi lub minimalistycznej, a może szukasz klasycznej elegancji? W Katalogu Inspiracji 2024 odszukasz najważniejsze trendy kolorystyczne oraz wskazówki w jaki sposób stworzyć wymarzone wnętrze.