Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Wybierz kolekcję kolorystyczną

 

SKLEP DEKORAL ALLEGRO


Sprawdź ofertę naszych produktów w oficjalnym sklepie Dekoral Allegro. Sięgnij po farby i emalie, którym zaufały miliony Polaków.

Kup na Allegro
 

kolory wizualizer logo
Zapomnij o godzinach spędzonych na dobieraniu kolorów ścian. Za pomocą kilku kliknięć stwórz realistyczną wizualizację Twojego mieszkania w wybranych kolorach. Z programu możesz swobodnie korzystać na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie.

Przejdź do Wizualizera
 

Zamów tester koloru

Planujesz malowanie i nie wiesz jaki kolor wybrać? Możesz przetestować kolor przed malowaniem, dzięki testerom Dekoral. Przejdź na stronę i zamów testery, aby wybrać wymarzony kolor.

Zamów tester

Kolor roku 2023: Subtelna Szałwia


We współczesnym, pełnym zmian świecie sposobem na ukojenie niepokoju jest zwrot ku naturze i jej harmonijnemu pięknu. Kolorem roku 2023 marki Dekoral ogłaszamy więc Subtelną Szałwię – odcień o ziołowej konotacji, posiadający mnóstwo wdzięku i kojącej łagodności. Sprawdź, jak mogą prezentować się modne kolory ścian w 2023 roku i wprowadź naturalny urok szałwii do swojej przestrzeni.  

Czytaj dalej

Inspiracje Dekoral
Obejrzyj inspirujące połączenia, które proponujemy. Zobacz jakie propozycje przygotował nas zespół projektantów, które podążają za światowymi trendami.

  Czytaj dalej