Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

O firmiePPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, posiadający w swoim portfolio takie marki jak: Dekoral, Bondex, Drewnochron, Sigma, Thermotek, Dekoral Professional, Dekoral Silver, ProGold oraz Cieszynka. Wyroby firmy to produkty najwyższej klasy, cieszące się uznaniem klientów indywidualnych oraz profesjonalistów (architektów, wykonawców itp.).

W Polsce PPG zatrudnia blisko 1700 osób. Firma podzielona jest na kilka strategicznych jednostek biznesowych, a ich siedziby mieszczą się we Wrocławiu, Cieszynie, Ostrowie Wielkopolskim (w tych lokalizacjach firma ma zakłady produkcyjne) oraz w Warszawie, Gdyni i Gliwicach.

Firma PPG Deco Polska cieszy się opinią wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie, min. „Firma Przyjazna Klientowi”, „Budowlana Marka Roku” czy „Solidny Pracodawca Roku”. PPG Deco Polska od 2010 roku jest częścią koncernu PPG Industries - światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalistycznych. PPG Industries działa w niemal 70 krajach, w których posiada 150 zakładów przemysłowych. Wartość sprzedaży w 2018 roku wyniosła 15,4 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.  PPG na świecie, to ponad 120 lat tradycji produkowania najwyższej jakości produktów dla przemysłu i domu. PPG, jako globalny dostawca farb, lakierów i innych powłok specjalistycznych stawia na innowacyjność i stale inwestuje w sektor badań i rozwoju.Czy wiesz, że…

 

  • Co roku firma PPG jest notowana na liście największych firm na świecie magazynu Forbes.

  • PPG otrzymało nagrodę Corporate Social Responsibility (CSR) 2018 od British Coatings.

  • Federation już drugi rok z rzędu.

  • Marka farb Dekoral jest rozpoznawana przez 81% Polaków.

  • Nasi klienci to m.in. Fiat, Opel, IKEA, Heineken, Coca-Cola, Ferrari, Afrykarium we Wrocławiu, Stadion Narodowy w Warszawie i Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, to tylko niektóre miejsca, w których zastosowano farby PPG​.