Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Sklep malarski z farbami Kraków

 

Dekoral pomaluje Twój krakowski krajobraz! Najsłynniejsza marka farb wśród Polaków jest dostępna w wielu punktach na mapie stolicy małopolski. Nasze oddziały znajdziesz zarówno w galeriach handlowych, jak i punktach wolnostojących. Umieszczone w dogodnych lokalizacjach, pomogą Ci odnaleźć inspirację i środki do odświeżenia lub całkowitej odmiany wnętrz. Odwiedź nasz sklep z farbami w Krakowie!

Zobacz sklepy
 


Sklep malarski w Krakowie

Wystrój wnętrza posiada ogromny wpływ na to, jak się w nim czujemy. Odpowiednio dobrane dekoracje, właściwa stylistyka i barwy dopasowane zarówno do naszego gustu, jak i estetyki pomieszczenia – to niezwykle istotne elementy, które nawet najbardziej zwyczajne wnętrze potrafią zamienić w wymarzony pokój. I przeciwnie – brak harmonii czy znajomości podstawowych zasad dekoratorskich mogą doprowadzić do tego, że w mieszkaniu, które z taką rozwagą urządzaliśmy, zwyczajnie czegoś zabraknie. Zdając sobie sprawę ze znaczenia wystroju wnętrz, zadbaliśmy o to, by nasza oferta pełna była intrygujących zestawień i barwnych inspiracji. Nasz sklep malarski w Krakowie otworzy Cię na zupełnie nowy wymiar jakości, kolorów i wyobraźni. Nasze dostępne w Krakowie farby odświeżą Twoje wnętrza i nadadzą im upragniony blask. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów i pozwól nam zaprojektować wnętrze, w którym poczujesz się jak w domu.
 
 

Dekoral – sklep malarski Krakowie

Czego możesz się spodziewać po wizycie w jednym z naszych krakowskich oddziałów? Każdy partnerski sklep malarski w Krakowie to profesjonalna obsługa i szeroka oferta produktów, które skutecznie poradzą sobie z remontowymi wyzwaniami. W skład asortymentu Dekoral wchodzą nie tylko grunty, podkłady i różnego rodzaju farby, ale także specjalistyczne przyrządy do malowania, które ułatwią Ci przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych prac remontowych. Odwiedzając nasz sklep z farbami w Krakowie, możesz przejrzeć nasze próbniki i zobaczyć na własne oczy, jak prezentują się przygotowane przez nas pigmenty w warunkach realnych. Porównaj je z meblami i dodatkami we wnętrzu – sprawdź, jakie barwy i wykończenia przykuwają Twoją uwagę i pasują do Twojego stylu najbardziej!

 

Najlepsze farby w Krakowie – dlaczego Dekoral?

Dekoral od lat szczyci się opinią jednej z najpopularniejszych marek w Polsce – a ten tytuł zobowiązuje! Nasze farby są przygotowywane w oparciu o sprawdzone receptury, nowe technologie i specjalistyczną wiedzę. Pomimo ogromnego uznania nie osiadamy na laurach, przez cały czas dążymy do rozwoju i ulepszania swoich produktów. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i wykorzystujemy ją do tworzenia lepszych, wydajniejszych i bezpieczniejszych środków. To właśnie dlatego nasze farby odznaczają się najwyższą jakością, łatwością aplikacji, różnorodnością i dobrą ceną. Łączymy w nich wszystko to, co najlepsze, aby dostarczać Ci gotowych narzędzi do tworzenia nowych, olśniewających wnętrz. Dla Dekoral żadne wyzwania wnętrzarskie nie są niemożliwe – odwiedź jeden z naszych sklepów z farbami w Krakowie i daj się zainspirować!