Drzewo oliwne - poczuj moc natury!

Przytulny i elegancki zarazem szarozielony odcień Drzewo Oliwne z palety farby lateksowej Dekoral Moc Koloru, to modny propozycja. Wybór tej wyjątkowej barwy oznacza wprowadzenie do wnętrza odrobiny natury, świeżości i harmonii, czyli wszystkiego tego, co daje nam kontakt z przyrodą. Czerpanie energii z natury w domu? To możliwe z naszym kolorem Drzewo oliwne!
 

Elegancka, a przy tym delikatna i kojąca zieleń, jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. Po długich miesiącach, które częściej niż kiedykolwiek wcześniej spędzaliśmy w domach, odczuwamy silną potrzebę kontaktu z przyrodą, powrotu do korzeni, do spokoju i harmonii, które oferuje nam świat natury. Łączy się to bezpośrednio z potrzebą wyciszenia, poszukiwania równowagi i chęcią odnalezienia w domu, w którym pracujemy i odpoczywamy, naturalnego balansu. Zainspirowało nas to do stworzenia koloru, który będzie koić, uspokajać, dawać siłę. Najprostszym sposobem na poprawę komfortu psychicznego jest bowiem zmiana otoczenia – nawet niewielka może zdziałać cuda.

Oliwka to symbol odrodzenia, nowego życia i nieśmiertelności. Drzewo oliwne kojarzone jest długowiecznością, naturalną siłą i zdrowiem – wszak pozyskiwana z jego owoców oliwa jest jednym z najzdrowszych produktów używanych w kuchni. Kosmetyki z ekstraktem z oliwek to z kolei zastrzyk witalności. Podobną organiczną moc nieść ma nasze Drzewo Oliwne, wprowadzając do domów pierwotną siłę i piękno. Zieleń to także uniwersalny symbol nadziei – tak potrzebnej nam wszystkim. Głęboko wierzymy w to, że ta harmonijna barwa stworzy pomost między niedawną rzeczywistością lockdown’u a nową – lepszą, post pandemiczną i bliższą naturze. Drzewo Oliwne to nowe otwarcie.
 

Odcień Drzewo Oliwne z palety farby lateksowej Moc Koloru jest neutralny, świetnie będzie się prezentować w wielu przestrzeniach. Może swobodnie stanowić tło lub główny element aranżacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby szarozieloną barwę wprowadzić tylko na jednej ścianie – dyskretnie i stylowo, lub pomalować nią całe pomieszczenie.
 

Kolor Drzewo Oliwne pięknie zaprezentuje się w każdym pomieszczeniu. Wprowadzi przyjemny, elegancki nastrój do salonu, a także ociepli sypialnię, nadając jej przytulności i wyciszającego charakteru. Ciekawym rozwiązaniem będzie również pomalowanie oliwkową zielenią gabinetu lub części pokoju, w której pracujemy – kolor wpłynie pozytywnie i uspokajająco, pozwoli odpocząć zmęczonym oczom od wpatrywania się w ekran komputera.
 

Odcień Drzewo Oliwne inspiruje do łączenia z innymi kolorami, podkreślającymi jego charakter. Fanom subtelnych połączeń rekomendujemy zestawienie zieleni z delikatnymi beżami – wypróbować można delikatny Kwiat Wiśni lub ciemniejszy Karmelowy Beż i stworzyć przytulne, ciepłe kombinacje kolorów ziemi. W większych przestrzeniach Drzewo Oliwne połączyć można z odważniejszymi, wyrazistymi barwami. Pozostając w palecie barw ziemi, postawić warto na Kawową Pralinkę lub Morelowy Krem. A może zestawienie z szarościami, błękitami lub ciepłym musztardowym żółtym? Uniwersalność zieleni sprawia, że możliwości są niemal nieograniczone.
 

Podobnie rzecz się ma ze stylami aranżacyjnymi i meblami. Kolor Drzewo Oliwne współgrać będzie zarówno ze stylem rustykalnym, jak i nowoczesnym. Dobrze zaprezentuje się w towarzystwie drewna, rattanu, miękkich tkanin, ale też szkła i metalu. Szarozielona barwa inspirowana drzewkiem oliwnym, to powrót do korzeni i sposób na wprowadzenie do wnętrza odrobiny natury i elegancji jednocześnie. Drzewo Oliwne z palety farby lateksowej Dekoral Moc Koloru to kolor kojący i przytulny, który dedykujemy wszystkim, którzy tęsknią za naturalnością.