Balkon w modnym kolorze

Balkonowe barierki zaszły rdzą, a metalowe meble wymagają odnowienia? Z produktami Dekoral można odświeżyć różnorodne elementy z metalu i urządzić na balkonie urokliwy zakątek, by odpocząć na świeżym powietrzu w letnie poranki czy ciepłe wieczory.

Zaaranżowany z pomysłem, zadbany balkon może być stylową wizytówką domu i efektownym przedłużeniem salonu czy sypialni. Jeśli jednak, pod wpływem działania czynników atmosferycznych, jego metalowe elementy uległy korozji, konieczne jest ich zabezpieczenie. Efektownym i skutecznym rozwiązaniem będzie farba antykorozyjna Dekoral MULTIMETAL, którą można aplikować bezpośrednio na rdzę. Dzięki jej właściwościom odnowisz nawet bardzo zniszczoną balkonową balustradę bez konieczności stosowania oddzielnych produktów. Barierki w odcieniu Antracyt (RAL 7016) będą pięknie współgrać z barwą roślin, zachęcając do odpoczynku na balkonie.

Inspirowane dawnym stylem żeliwne meble zyskają nowy blask, gdy pomalujemy je farbą Dekoral MULTIMETAL w antracytowym kolorze. Głęboka szarość, jako lżejszy odpowiednik klasycznej czerni, zachowa wysoce elegancki charakter i będzie urokliwie komponować się z kwiatami o wyrazistych kolorach. Szykowną dekoracją będą bogate zdobienia na krzesłach i stole, które mocniej zaznaczą wysmakowany styl balkonowej aranżacji. 

Farba Dekoral MULTIMETAL w klasycznym odcieniu Antracyt (RAL 7016), to nie tylko skuteczna ochrona, ale również element, który dzięki modnemu odcieniowi nada nowoczesnego charakteru metalowym elementom na balkonie. Ciemny odcień znakomicie będzie kontrastował z jasną fasadą w odcieniach białym, beżowym czy szarym. Dopełnienie stanowią meble ogrodowe o minimalistycznym wzornictwie oraz rośliny w donicach.

Więcej pomysłów na wnętrza z wykorzystaniem farb renowacyjnych jest dostępna na stronie Inspiracji Dekoral.