Dekoral AKRYLIT W

Odporna na szorowanie śnieżnobiała farba lateksowa Dekoral AKRYLIT W przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Optymalne dobranie właściwości fizykochemicznych i optycznych pigmentu gwarantuje, że powierzchnie pomalowane farbą charakteryzuje przyjemny dla oka śnieżnobiały, matowy efekt wykończenia. Zapewnia jednolitą powłokę, optycznie maskuje niedoskonałości podłoża. Zastosowanie wysokogatunkowej dyspersji umożliwia prawidłową mikrowentylację powierzchni. Produkt przeznaczony jest także do renowacyjnego malowania wnętrz.

 Dekoral AKRYLIT W
Dekoral AKRYLIT W
 Dekoral AKRYLIT W

Dekoral AKRYLIT W

Farba jest odporna na promieniowanie UV, nie żółknie z upływem czasu i gwarantuje 5 lat bieli. Pozwala na wygodną aplikację wałkiem i natryskiem. Jest odporna na szorowanie, zapewnia matowe wykończenia.

Idealnie biały sufit z Dekoral AKRYLIT W

Śnieżnobiały sufit sprawia, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze i większe. Malowanie sufitu na biało może okazać się jednak wyzwaniem. Sprawdź, jak stawić mu czoła. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i dowiedz się, o czym należy pamiętać, a czego unikać podczas malowania sufitu.

Idealnie biały sufit z Dekoral AKRYLIT W