Modny salon w chłodnej kolorystyce

Odcienie szarości od wielu sezonów cieszą się ogromną popularnością. W zależności od tonacji, szary kolor może stanowić bazę do klasycznych, jak również nowoczesnych rozwiązań, za to zawsze eleganckich. Jeśli szukasz sprawdzonej kolorystyki do miejsca w domu, w którym toczy się życie, to właśnie ten kolor powinien szczególnie zwrócić Twoją uwagę.

Chłodna, gołębia lub popielata barwa będzie wszechstronnym tłem do mocniejszych akcentów koloru. Jeśli chcesz osiągnąć efekt porządku i zgodności sięgnij po barwy chłodne – grafity, biele, błękit, ultramarynę, zielenie i fiolety. Elementy dekoracyjne w tych kolorach dodadzą oryginalności. W palecie plamoodpornej farby do wszystkich pomieszczeń Dekoral EFFECT 3in1 w rodzinie barw Otuleni w szarość odkryjecie 13 kolorów od subtelnych po głęboką czerń. 

Szary kolor, dzięki wszechstronności, świetnie nadaje się do wnętrz monochromatycznych, stylowych o zacięciu industrialnym i loftowym. Zestaw je z drewnem oraz metalowymi elementami i designerskimi meblami i oświetleniem, aby podkreślić unikatowość. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt sięgnij po Szary jak mgiełka, Szary popielaty, Szary pochmurny, Szary platynowy lub wyrazisty Grafitowy z linii plamoodpornych farb Dekoral EFFECT 3in1.