Sposób na błyskawiczną odmianę aranżacji wnętrza

Jeśli chcesz błyskawicznie odmienić aranżację salonu czy kuchni, potrzebna Ci będzie wydajna farba do mebli. Nowy kolor to niedrogi sposób na nadanie wnętrzu pożądanego charakteru i odświeżenie wystroju. W ofercie marki Dekoral znajdziesz wiele produktów, które pozwolą Ci zmienić wygląd wybranych elementów wyposażenia Twojego domu.

Nie musisz kupować nowych mebli, gdy masz ochotę na zmianę wystroju wnętrza. Wystarczy, że pomalujesz je emalią Dekoral EXPRESS TOP, a będą nie do poznania.
Emalia akrylowa doskonale nadaje się do malowania mebli i oferuje szeroki wybór wyjątkowych kolorów, wśród których znajdziesz zarówno stonowane, lekkie barwy, jak i intensywne odcienie o głębokim nasyceniu. Polecana jest do różnych powierzchni, dlatego pomalujemy nią zarówno meble drewniane jak i metalowe.

Farba Dekoral EXPRESS TOP jest bezpieczna nawet dla najmłodszych domowników, a także wydajna i trwała. W zależności od tego, jakie wykończenie mebli preferujemy, do wyboru mamy satynową lub matową powłokę. Emalia wysycha szybko, dzięki czemu meble są gotowe do użytkowania nawet w ten sam dzień. Pomalowana powierzchnia jest sucha w dotyku po godzinie, a kolejną warstwę możemy nakładać już po 4 godzinach.
 

Zastosuj emalię Dekoral, by odświeżyć zniszczone meble lub zmienić charakter wnętrza. Skorzystaj z oferty Dekoral już dziś i wybierz jeden z naszych kolorów!