Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA

Farba lateksowa Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń szczególnie narażonych na rozwój grzybów pleśniowych, działanie wilgoci czy plamy. Polecana jest do łazienki, kuchni, pralni czy jadalni. Powłoka farby jest długotrwale zabezpieczona przed działaniem grzybów i jest odporna na zmywanie i szorowanie. Pozostawia matowy efekt wykończenia. 

Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA
Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA
Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA

Farba lateksowa Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA

Farba lateksowa Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA jest odporna na wilgoć i tłuste plamy. Zapewnia długotrwałą ochronę przed rozwojem grzybów pleśniowych. Ułatwia zmywanie plam i zabrudzeń, a przy tym jest odporna na szorowanie.

Paleta kolorów Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA

Farba lateksowa Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA pozostawia matowy efekt wykończenia. Zastosowanie wysokogatunkowej dyspersji umożliwia prawidłową mikrowentylację powierzchni, a hydrofobowa powłoka pomaga uniknąć plam. Farba idealna do wymagających pomieszczeń. Dostępna w palecie 26 kolorów.

Dekoral ŁAZIENKA & KUCHNIA
modna i czysta łazienka

Modna i czysta łazienka

Poświęcamy coraz więcej uwagi wystrojowi tego typu wnętrz, staramy się uzyskać spójną przestrzeń, która będzie pełniła też funkcję miejsca odprężenia po całym dniu. Aby to osiągnąć, staramy się zaaranżować łazienki, tak, aby były przyjemne dla oka. Realizację najbardziej fantazyjnych i modnych projektów ułatwią dedykowane do miejsc szczególnie narażonych na wilgoć i pleśnie farby.