Antykorozyjna farba do metalu Dekoral MULTIMETAL

Antykorozyjna farba Dekoral MULTIMETAL na bazie żywicy akrylowej, przeznaczona do malowania wszystkich rodzajów metalu, jak blacha ocynkowana, stal, żelazo, miedź i aluminium. Farbę można stosować bezpośrednio na metal, bez konieczności używania farb gruntujących lub podkładowych. Rekomendowana również na beton, drewno, cement, ceramikę nieszkliwioną oraz po przeszlifowaniu na powierzchnie malowane proszkowo. Typowe zastosowania: ogrodzenia, bramy, dachy, rynny i obróbki blacharskie, elewacje metalowe, rury, meble ogrodowe i parapety. Występuje w 10 kolorach.

Dekoral MULTIMETAL antykorozyjna farba do metalu
Dekoral MULTIMETAL

Dekoral MULTIMETAL antykorozyjna farba do metalu

Dekoral MULTIMETAL to produkt wielozadaniowy, polecany do wszystkich rodzajów metalu.Dzięki temu, że farba schnie szybko, prace malarskie można przeprowadzić w ciągu jednego dnia. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych produktów rozpuszczalnikowych, bezpieczniejsza dla zdrowia i środowiska.
Farbę można stosować bezpośrednio na metal, bez konieczności używania podkładów i farb gruntujących.

Paleta kolorów Dekoral MULTIMETAL

Dekoral MULTIMETAL to bezpodkładowa farba polecana do malowania wszystkich rodzajów metalu. Farbę można stosować bezpośrednio na metal, bez konieczności używania podkładów i farb gruntujących. Dostępna w 10 popularnych kolorach.

Dekoral MULTIMETAL