Dekoral MOC KOLORU

Farba lateksowa Dekoral MOC KOLORU przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii kryjących polimerów oraz odpowiedniego połączenia składników uzyskano bardzo dobre parametry aplikacyjne, doskonałe krycie oraz wysoką wydajność. Powłoka farby jest trwała i odporna na szorowanie, a kolory nie blakną w czasie, zachowując swoje piękno przez wiele lat.

Farba lateksowa Dekoral MOC KOLORU
Farba lateksowa Dekoral MOC KOLORU
Farba lateksowa Dekoral MOC KOLORU

Farba lateksowa Dekoral MOC KOLORU

Dekoral MOC KOLORU to lateksowa farba o matowym wykończeniu. Charakteryzuje ją wysoka jakość oraz doskonałe krycie. To połączenie niesamowitej trwałości, odporności na ścieranie i łatwości w rozprowadzaniu farby.

Paleta kolorów Dekoral MOC KOLORU

Dekoral MOC KOLORU to gwarancja 5 lat trwałości koloru. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii kryjących polimerów oraz odpowiedniego połączenia składników uzyskano bardzo dobre parametry aplikacyjne, doskonałe krycie oraz wysoką wydajność. Powłoka farby jest trwała i odporna na szorowanie, a kolory nie blakną w czasie. Dostępna w palecie 60 gotowych kolorów!

Dekoral MOC KOLORU
Subtelna Szałwia we wnętrzu. Zwolnij tempo!

Subtelna Szałwia we wnętrzu. Zwolnij tempo!

We współczesnym, pełnym zmian świecie sposobem na ukojenie niepokoju jest zwrot ku naturze i jej harmonijnemu pięknu. Kolor subtelna szałwia to odcień o ziołowej konotacji, posiadający mnóstwo wdzięku i kojącej łagodności. Sprawdź, jak wprowadzić naturalny urok szałwii do swojej przestrzeni.

Drzewo oliwne - poczuj moc natury!

Przytulny i elegancki zarazem szarozielony odcień Drzewo Oliwne z palety farby lateksowej Dekoral Moc Koloru, to modny propozycja. Wybór tej wyjątkowej barwy oznacza wprowadzenie do wnętrza odrobiny natury, świeżości i harmonii, czyli wszystkiego tego, co daje nam kontakt z przyrodą. Czerpanie energii z natury w domu? To możliwe z naszym kolorem Drzewo oliwne!

Drzewo oliwne - poczuj moc natury!